Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Antena satelitarna z logiem TRIAX 100 TD stalowa [ciemnoszara]

Kod: A9645

• Średnica czaszy: 100 cm
• Materiał wykonania: stal
• Cechy: odporność na działanie silnego wiatru
• Zysk dla 11,7 GHz: 38,8 dBi

Czytaj więcej
198,00 zł netto
243,54 zł brutto
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Do porównania0
Opis

TRIAX 100 TD to stalowa antena satelitarna z wymiarami 98x98 cm. Produkt cechuje się zarówno świetnymi parametrami odbioru, jak i wyposażeniem, które zdecydowanie skraca czas montażu anteny. Czasza została wykonana ze stali galwanicznej i jest malowana proszkową farbą poliestrową, dzięki czemu stanowi doskonałą ochronę przed korozją. Elementy mocujące wraz z wysięgnikiem zostały wykonane ze stali ocynkowej.

 

Triax to duńska firma, która czasze satelitarne serii TD produkuje według ustalonych norm jakościowych. Aby było to możliwe, składają się na to niezwykle precyzyjne narzędzia wraz z maszynami, które gwarantują najbardziej optymalną jednakową geometrię dla odpowiedniego odbioru. Anteny testowane są w specjalnych komorach wibracyjnych (100 000 wibracji) oraz w tunelach powietrznych (ETS 300784).

 

Główne elementy mogą być mocowane na śrubach motylkowych. Czasza posiada składany wysięgnik, który podtrzymuje konwerter. Wysięgnik blokowany jest w gnieździe czaszy poprzez specjalną wkładkę na wcisk. Po nałożeniu na wysięgnik uchwyt konwertera automatycznie się zatrzaskuje, dzięki czemu nie ma potrzeby przykręcania.

 

Duża średnica czaszy sprawia, że możliwy jest w bezproblemowy odbiór kanałów w jakości HD z max. 4 satelitów odległych na orbicie o max. 20°. Aby zamontować drugi konwerter konieczne jest zastosowanie uchwytu DUOBLOCK 6 TD ASTRA/HOT BIRD lub też uchwytu regulowanego w zakresie 3-10° FLEXIBLOCK TD . W sytuacji, gdy montuje się więcej konwerterów, to można zastosować uchwyt MULTIBLOCK TD , który pozwala na odbiór sygnału z czterech satelitów.

 

Dane techniczne:

Kod produktu

A9645

Nazwa

TRIAX 100 TD

Rodzaj produktu

Antena satelitarna

Typ

Offsetowa

Rozmiar

100 cm

Kolor

Ciemnoszary

Oznaczenie koloru

RAL 7016

Producent

TRIAX

Reflektor

materiał

Stal

Zysk

dla 11,7 GHz

38,8 dBi

Kąt elewacji

10...50°/45...80°

Stosunek f/D

0,6

Średnica mocowania konwertera

40 mm

Max. średnica masztu

60 mm

Wymiary

980x890 mm

Masa

5,4 kg

 

Czytaj więcej
Szczegóły Produktu
A9645
Recenzje
No comments

Settings

Menu