Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Testery

Poprawne podłączenie kabli jest niezwykle istotne, nie tylko z powodu możliwości wystąpienia zwarcia. Bardzo ważne jest również, aby przewód był dobrze tłumiony, gdyż dzięki temu, jakość połączenia będzie doskonała i uniknie się zakłóceń. Do sprawdzania jakości połączenia przewodów doskonale sprawdzą się testery okablowania. Urządzenia te posiadają wiele przydatnych opcji, które pozwolą określić np. położenie uszkodzenia, dzięki czemu bardzo szybko i sprawnie będzie można naprawić usterkę. Testery oprogramowania są w stanie kompleksowo zbadać okablowanie. 

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: N7050
410,00 zł netto
504,30 zł brutto

Menu ekranowe dostępne w 2 językach : polskim , angielskim,
Testowane typy przewodów: skrętka kat. 5, 5e, 6, 7 (UTP/STP), telefoniczne, koncentryczne,
Częstotliwość sygnału nadajnika: 130 kHz,
Sposób pomiaru: metoda pojemnościowa,
Max. długość testowanego przewodu: 2000 m; Min. długość testowanego przewodu: 1 m,
Wyszukiwanie i testowanie kabli w trybie: PoE (pasywne PoE),
Pomiar napięć na żyłach- POE,
Posiada zabezpieczenie napięciowe nadajnika :60 V AC/48 V DC.

Kod: N7051
749,00 zł netto
921,27 zł brutto

Tester FS8117 pozwoli kompleksowo przebadać przewody UTP/STP pod kątem jakości przewodu, tłumienia, długości, odległości do uszkodzenia, zwarcie, źle zaciśnięte wtyki, test Ping, prawidłowe połączenie z routerem, test napięcia PoE, skanowanie aktywnych IP w sieci.
• Wyniki pomiarów zapisywane w pamięci urządzenia
• Kompatybilność ze skrętką kat. 5, 5e, 6, 7 (UTP/STP), telefoniczne, koncentryczne
• Autowyłączanie przy bezczynności

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Szeroka gama opcji

Na ogół może się wydawać, że tworzenie połączeń kablowych jest banalne i bez problemu samodzielnie stworzymy doskonałe połączenie oraz będziemy w stanie odnaleźć usterkę, a następnie ją usunąć. W rzeczywistości nie jest to takie proste. Samodzielnie czasem wręcz niewykonalne. W takich przypadkach z pomocą przychodzą testery okablowań, które nie tylko pomogą zlokalizować miejsce uszkodzenia, ale również sprawdzą jakość kabla, wartość tłumienia oraz długość. Co więcej, testery kabli posiadają również takie opcje jak: zwarcie, źle zaciśnięte wtyki, test Ping, prawidłowe połączenie z routerem, test napięcia PoE, skanowanie aktywnych IP w sieci. Im bardziej nowoczesny sprzęt, tym więcej różnych opcji do sprawdzenia. Mniej wymagający użytkownicy mogą zadowolić się urządzeniem, które posiada wyłącznie podstawowe funkcje, chodzi tu głównie o wykrywanie awarii (zwarcia, pomiar ciągłości LAN, przerwy w okablowaniu, niepoprawność połączeń itp.).

Testery kabli — niezwykła prostota

Urządzenia, które można znaleźć w kategorii Testery, cechują się bardzo prostym i intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu nawet osoba, który trzyma tester okablowania po raz pierwszy w życiu, nie będzie miała problemu z użytkowaniem i sprawdzaniem jakości połączeń. Dodatkowo nowocześniejsze urządzenia posiadają menu zarówno w języku polskim, jak i angielskim, dzięki czemu z łatwością będzie można zrozumieć, co tester okablowania sprawdza w danym momencie.

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się