Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Koncentryczne wewnętrzne

Szeroki wybór przewodów koncentrycznych 75 Om do zastosowań wewnętrznych. Sprawdź naszą ofertę już teraz. Przewody o różnych parametrach i klasie palności.
Przewody, ze względu na ich przeznaczenie, powinny cechować się odpowiednimi parametrami. Tyko w takich wypadkach będzie można mieć pewność, że instalacja będzie działać poprawnie i zapewni bezpieczeństwo na danym terenie. Tak samo jest w przypadku przewodów koncentrycznych wewnętrznych. Muszą one spełniać normy, narzucone przez Unię Europejską. 

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: E1022_500
1 620,00 zł netto
1 992,60 zł brutto

• Standard class A+
• Zgoda z wymogami rozporządzenia MTBiGM
• Klasa reakcji na ogień zgodna z CPR B2ca-s1a, d1, a1
• Przewód w powłoce LSZH-FR+
• Miedziany rdzeń 1,00 mm
• Niska tłumienność
• Bardzo dobre dopasowanie
• Bardzo duża skuteczność ekranowania
• Pokrycie oplotem: 78%
• 5-letnia gwarancja
• 500 m przewodu na szpuli z ABS zapakowanej w karton

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Rodzaje przewodów koncentrycznych wewnętrznych

Nasz sklep może pochwalić się szerokim wyborem przewodów koncentrycznych wewnętrznych. Dzięki temu z powodzeniem dopasujemy przewód do instalacji. Wewnętrzne przewody koncentryczne dedykowane są do wykorzystania wewnątrz budynków. Nie można stosować ich na zewnątrz, gdyż działania atmosferyczne, takie jak promieniowanie UV czy też opady deszczu i silny mróz, mogą zniszczyć przewód, przez co żywotność instalacji zdecydowanie się skróci. W naszym sklepie można kupić przewody koncentryczne wewnętrzne na metry oraz w krążkach po 500 m. Taka możliwość pozwoli na dobranie odpowiedniej długości bez zbędnych zapasów, które mogą się plątać i psuć estetykę. Ponadto nasze przewody cechują się różnymi klasami i odpornością na działanie ognia. Jest to bardzo istotne, gdyż w dużych budynkach, w których przebywa dużo osób, konieczne jest zastosowanie takiego wewnętrznego przewodu koncentrycznego, który nie będzie roznosił dalej ognia. Drogi ewakuacyjne powinny być zabezpieczone takimi przewodami, które posiadają wysoką klasę CPR, np. B2ca-s1a, d1, a1. Więcej na temat dyrektywy można przeczytać w naszym wpisie blogowym pod tytułem Czym jest i na czym polega dyrektywa CPR?

Cechy wewnętrznych przewodów koncentrycznych

Przewody koncentryczne wewnętrzne oprócz różnych klas palności różnią się między sobą budową. Wewnętrzne kable koncentryczne mogą posiadać podwójne lub potrójne ekranowanie oraz posiadają różną wartość procentową oplotu. Najniższa wartość oplotu wynosi 77%, natomiast najwyższa aż 81%. Dzięki takiej różnorodności każdy będzie mógł odpowiednio dobrać przewód do instalacji. Warto zagłębić się we wszystkie parametry i cechy, a następnie sprawdzić, czy zgadzają się one z wytyczonymi normami, co do przeznaczenia przewodu.

Settings

Menu