Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Pigtaile i patchcordy

Jednomodowe oraz wielomodowe patchcordy oraz pigtaile światłowodowe pozwalają na stworzenie odpowiedniej i dobrze funkcjonującej instalacji. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Czytaj więcej
Filtruj według
Pokazano 1-16 z 86 pozycji

W naszym sklepie dostępne są jednomodowe (zazwyczaj żółte lub niebieskie) oraz wielomodowe (zwykle różowe lub pomarańczowe) Pigtaile i Patchcordy światłowodowe. Proponujemy kable uniwersalne, wewnętrzne oraz zewnętrzne (doziemne albo samonośne). Z ich pomocą można stworzyć profesjonalne instalacje, które będą oferować bardzo dobry przesył danych oraz niezawodność w każdych warunkach.

Pigtaile światłowodowe

Pigtaile światłowodowe to krótkie kable posiadające jedno fabryczne zakończenie ze złączem typu ST albo SC, wykorzystywane głównie w okablowaniu wewnętrznym. Ich długość wynosi zazwyczaj ok. 1-5 m. Oferujemy szeroki wybór przewodów o świetnych parametrach od renomowanych producentów.

Złącza w pigtailach światłowodowych są określane jako żeńskie lub męskie. Pierwsza opcja umożliwia montaż wewnątrz panelu krosowego, zwykle parami. Przy pojedynczym włóknie da się je połączyć z punktami końcowymi albo innymi seriami światłowodów. Złącza męskie pozwalają z kolei bezpośrednio podłączyć się do optycznego urządzenia nadawczo-odbiorczego.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kabli tego typu, o różnej długości i parametrach. Proponujemy wysokiej jakości:

  • pigtaile jednomodowe (SM),

  • pigtaile wielomodowe (MM),

Posiadamy produkty, które są z powodzeniem wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z branży oraz zawodowych instalatorów sieci światłowodowych.

Patchcordy

Patchcordy optyczne (nazywane też kablami krosowymi) to krótkie kable światłowodowe obustronnie fabrycznie zakończone złączami typu ST (do podłączenia wielu urządzeń aktywnych), SC (do mediów konwerterów) lub innymi (np. FC, przydatnymi przy dużym zagęszczeniu przyłączeniowym albo LC, do modułów SFP). Standardowe mają jednakowe złącza, a hybrydowe – mieszane. Najczęściej stosuje się je do podłączenia urządzenia sieciowego do panelu rozdzielczego. Ich długość wynosi zwykle 1-20 m. Po przecięciu patchcordu uzyskuje się 2 pigtaile.

W naszym sklepie można zakupić rozmaite odmiany patchcordów, które doskonale sprawdzają się przy tworzeniu prostych, ale też rozbudowanych instalacji. Oferujemy:

  • patchcordy jednomodowe (SM),

  • patchcordy wielomodowe (MM).

Posiadamy także specjalistyczne warianty z dodatkowymi zabezpieczeniami, które są szczególnie odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Pigtaile i patchcordy w Alarm House

Pigtaile i patchcordy w Alarm-House to produkty, które są niezwykle funkcjonalne i wytrzymałe. Posiadamy sprawdzone artykuły z polskiej dystrybucji, od cenionych producentów, takich jak np. ULTIMODE. Doskonale sprawdzają się w praktyce, nawet w przypadku instalacji realizowanych przy ograniczonej ilości miejsca. Wyróżniają się niską tłumiennością oraz dobrą gatunkowo ferrulą. Każdy artykuł przechodzi kontrolę jakości, dlatego gwarantujemy najwyższą efektywność oraz najdłuższą żywotność.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pigtailów i patchcordów w Alarm House! W razie potrzeby chętnie służymy radą oraz pomożemy wybrać odpowiedni wariant. W naszym sklepie można również znaleźć inne potrzebne urządzenia, akcesoria i cały niezbędny osprzęt, dlatego zachęcamy do sprawdzenia pozostałych kategorii. Zainwestuj w profesjonalne okablowanie, by zadbać o solidną podstawę instalacji światłowodowej!

Settings

Menu