Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Uchwyty antenowe

Uchwyty antenowe to niepozorne, ale naprawdę ważne elementy montażowe. To od nich zależy to, czy antena będzie prawidłowo, stabilnie przymocowana, dlatego mogą mieć wpływ na jakość odbieranego sygnału. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór wytrzymałych, odpornych uchwytów antenowych różnego rodzaju, dostosowanych do mocowania na ścianach, murach itp. Proponujemy warianty w wielu kształtach, wymiarach, wykonane z materiałów wysokiej jakości, głównie ocynkowanej stali.

Czytaj więcej
Filtruj według
Pokazano 1-16 z 44 pozycji

Uchwyty antenowe

Uchwyty antenowe są niezbędne do tego, by odbierać telewizję. Umiejscowienie anteny jest niezwykle ważne, ponieważ ma ogromny wpływ na to, czy i jak będzie odbierać sygnał. To z kolei w dużej mierze jest zależne od tego, jak się ją przymocuje. Istotna jest nie tylko wysokość, ale też stabilność, kąt nachylenia itp.

Uchwyt do anteny musi być dostosowany do szerokości rurki utrzymującej urządzenie. Do tego powinien mieć odpowiednie wymiary oraz kształt. Niezwykle ważne jest też, z czego jest wykonany – najlepiej sprawdza się cynkowana stal, która jest solidna i odporna na wilgoć, niskie/wysokie temperatury, silny wiatr, promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne oraz inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Dzięki temu antena jest pewnie przymocowana, nie zmienia swojej pozycji oraz nie drży. Jakiekolwiek zakłócenia mogłyby bowiem mieć negatywny wpływ na jakość sygnału, a nawet uniemożliwić jego poprawny odbiór.

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór solidnych uchwytów antenowych w wielu wariantach. Posiadamy modele o różnych wymiarach i kształtach, przystosowane do bezpiecznego montażu nawet większych, cięższych anten. Doskonale sprawdzają się przez wiele lat, gwarantując pewne, niezawodne mocowanie. Nie wyginają się, nie łamią, nie drżą, nie rdzewieją itp.

Uchwyt antenowy

Uchwyt antenowy powinien być prawidłowo zamontowany do podłoża. To jednak może być różne. Z tego względu wybierając ten element trzeba mieć na względzie, gdzie będzie przytwierdzony. Antena powinna być skierowana w kierunku nadajnika DVB-T (lub na południe), tak by miała dobrą widoczność nieba. Przy okazji trzeba zwrócić uwagę na okoliczne drzewa, budynki oraz inne elementy, które mogłyby zakłócać sygnał. W praktyce anteny najlepiej jest zakładać wysoko. Z tego względu często wykorzystuje się maszty, również dostępne w naszej ofercie. Niestety, nie zawsze da się je założyć, np. na niższych piętrach w bloku.

Antenę na budynku można zamontować na kilka sposobów. Kiedy maszt nie znajduje zastosowania, idealnym rozwiązaniem są uchwyty antenowe. Proponujemy kilka wariantów, które można dostosować do różnych potrzeb. Są to m.in.:

  • uchwyt murowy,

  • uchwyt ścienny,

  • uchwyt boczny,

  • uchwyt balkonowy.

Każdy z uchwytów antenowych z naszej oferty jest artykułem od renomowanego producenta. Daje to gwarancję, że jest wykonany z największą dbałością o szczegóły, z najlepszej gatunkowo stali. Kiedy tworzy się instalację SAT/RTV, trzeba zwrócić uwagę na każdy, nawet najmniejszy element. W naszym sklepie dostępne są wszystkie potrzebne komponenty, w przystępnych, konkurencyjnych cenach. Do tego są estetycznie neutralne, a w razie czego można pomalować je na wybrany kolor, tak by pasowały np. do elewacji.

Uchwyty do anteny

Oferowane przez nas uchwyty do anteny zawsze świetnie się sprawdzają, niezależnie od tego, gdzie są założone, jakie są warunki pogodowe czy jaki model odbiornika się zakłada. W asortymencie można znaleźć także cały potrzebny osprzęt, m.in. zaciski, obejmy, klamry czy nawet przewody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą uchwytów do anten. Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami! Nasza doświadczona, wykwalifikowana obsługa chętnie służy radą. Wszystko wyjaśnimy oraz pomożemy dobrać odpowiedni wariant. Dopilnuj tego, by antena była zamontowana w najlepszy, najbezpieczniejszy sposób. Wybierz profesjonalne, solidne uchwyty antenowe!

Settings

Menu