Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Urządzenia LAN, WLAN

Urządzenia LAN i WLAN to elementy niezbędne do stworzenia sieci bazującej na okablowaniu miedzianym oraz sprzętach bezprzewodowych. W tej kategorii można znaleźć wszystkie potrzebne komponenty, m.in. switche sieciowe, złącza, routery, punkty dostępowe oraz inne akcesoria LAN i WLAN. Oferowane produkty umożliwiają stworzenie instalacji pracujących w paśmie 2,4 GHz lub 5 GHz, w standardzie 802.11n oraz 802.11ac.

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: E84130
13,10 zł netto
16,11 zł brutto

Złącze N wysokiej jakości jest zaprojektowane na przewód Tri-Lan 240 oraz Belden H-155; do pracy w instalacjach do 6 GHz. Charakteryzuje się małą tłumiennością, dobrym dopasowaniem oraz pomaga uzyskać lepszą jakość połączenia.

Zaprojektowane na przewód: Tri-Lan 240 oraz Belden H-155,
Pasmo pracy: do 6 GHz,
VSVR <1,3.

Kod: E84135
12,00 zł netto
14,76 zł brutto

Złącze N wysokiej jakości jest zaprojektowane na przewód Tri-Lan 240 oraz Belden H-155; do pracy w instalacjach do 6 GHz. Charakteryzuje się małą tłumiennością, dobrym dopasowaniem oraz pomaga uzyskać lepszą jakość połączenia.

Zaprojektowane na przewód: Tri-Lan 240 oraz Belden H-155,
Pasmo pracy: do 6 GHz,
VSVR <1,3.

Kod: E84140
6,50 zł netto
8,00 zł brutto

Złącze TNC wysokiej jakości jest zaprojektowane na przewód Tri-Lan 240 oraz Belden H-155; do pracy w instalacjach do 6 GHz. Charakteryzuje się małą tłumiennością, dobrym dopasowaniem oraz pomaga uzyskać lepszą jakość połączenia.

Zaprojektowane na przewód: Tri-Lan 240 oraz Belden H-155,
Pasmo pracy: do 6 GHz,
VSVR <1,3.

Kod: E84150
6,70 zł netto
8,24 zł brutto

Złącze SMA wysokiej jakości jest zaprojektowane na przewód Tri-Lan 240 oraz Belden H-155; do pracy w instalacjach do 6 GHz. Charakteryzuje się małą tłumiennością, dobrym dopasowaniem oraz pomaga uzyskać lepszą jakość połączenia.

Zaprojektowane na przewód Tri-Lan 240 oraz Belden H-155,
Pasmo pracy do 6 GHz,
VSVR <1,3.

Pokazano 1-16 z 295 pozycji

Urządzenia LAN i WLAN

Urządzenia LAN i WLAN to sprzęty niezbędne do stworzenia sieci lokalnych w domu, biurze, urzędzie, szkole czy każdym innym miejscu. Z ich pomocą można połączyć ze sobą różne urządzenia, a także zapewnić im dostęp do internetu. W naszym sklepie dostępne są wszystkie elementy potrzebne do konstrukcji oraz montażu takich instalacji.

LAN (ang. Local Area Network) to sieć komputerowa, łącząca urządzenia położone blisko siebie za pomocą specjalnego okablowania (tzw. skrętki, czyli przewodu sieciowego). Sprzęt zwykle znajduje się w tym samym budynku, na tym samym piętrze czy nawet w tym samym pomieszczeniu.

WLAN (ang. Wireless Local Area Network) to z kolei bezprzewodowa sieć lokalna, która pozwala za pomocą fal połączyć ze sobą dwa lub więcej urządzeń, bez dodatkowego okablowania. Często zamiennie w odniesieniu do niej stosuje się nazwę Wi-Fi, ale jest to jednak duże uogólnienie, ponieważ w rzeczywistości nie jest określeniem równorzędnym. Nazwa ta odnosi się bowiem do standardu WLAN IEEE 802.11. Ponieważ jest on powszechny, termin ten wszedł do codziennego użytku.

Kluczowymi elementami takiej instalacji są:

  • router (stanowi bramę dla Internetu dla wszystkich urządzeń podłączonych do sieci),

  • punkty dostępowe (rozgłaszają sieć Wi-Fi na wskazanym terenie),

  • switche (są przeznaczone do podłączania punktów dostępowych oraz komputerów stacjonarnych do routera).

Szeroki wybór urządzeń LAN i WLAN z naszej oferty spełnia oczekiwania różnych Klientów. Posiadamy rozwiązania dostosowane do rozmaitych potrzeb oraz warunków. Korzystając jedynie z naszych zasobów można bez problemu stworzyć zarówno mniejszą, jak i większą sieć na użytek prywatny bądź publiczny.

Urządzenia aktywne sieci LAN

Urządzenia aktywne sieci LAN to sprzęt wykorzystywany do generowania lub modyfikowania sygnału – w przeciwieństwie do urządzeń pasywnych, odpowiedzialnych za przesyłanie sygnału bez jego zmieniania (np. kabli, gniazdek abonenckich czy szaf).

Zalicza się do nich przede wszystkim:

  • routery (urządzenia umożliwiające równoczesny dostęp do Internetu wielu komputerom i/lub urządzeniom w ramach jednego łącza),

  • przełączniki (urządzenia zapewniające komunikację i wydajny przesył danych, przeznaczone do łączenia urządzeń w sieciach lokalnych, a także komunikacji całych sieci ze sobą),

  • punkty dostępu (urządzenia łączące sieć Wi-Fi z siecią LAN, zapewniające urządzeniom bezprzewodowym dostęp do sieci za pośrednictwem bezprzewodowego medium transmisyjnego. W zależności od standardu pracują w dwóch zakresach pasma przenoszenia: 2,4GHz i 5Ghz).

Kompletując nasz asortyment uważnie wyselekcjonowaliśmy najlepsze modele urządzeń aktywnych sieci LAN od znanych, renomowanych producentów, takich jak m.in. TP-LINK, Ubiquiti czy Mikrotik. Wszystkie produkty są nowoczesne, funkcjonalne i niezawodne, a także wyjątkowo odporne. Przez naprawdę długi czas doskonale spełniają swoją rolę, sprawiając, że cała sieć wraz ze wszystkimi podłączonymi do niej urządzeniami każdego dnia działają bez zarzutu.

Urządzenia sieciowe

Urządzenia sieciowe dostępne w naszym sklepie to gwarancja szybkiego, stabilnego łącza internetowego oraz bezproblemowej komunikacji pomiędzy połączonymi urządzeniami. W naszym asortymencie można znaleźć wszystko, co potrzebne – od przejściówek i zaciskarek złączy modularnych, po punkty dostępowe wewnętrzne oraz zewnętrzne, sprawdzone switche PoE, routery oraz inne akcesoria WLAN i LAN. Zapewniamy nie tylko urządzenia oraz akcesoria najwyższej jakości, ale też profesjonalne wsparcie. Nasza doświadczona, wykwalifikowana obsługa chętnie służy radą i pomaga dobrać odpowiednie produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń sieciowych sklepu AlarmHouse. Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością wszystko wyjaśnimy. Skompletuj potrzebne komponenty, by stworzyć profesjonalną sieć lokalną LAN lub WLAN!



Settings

Menu