Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Zarządzalne

Switche zarządalne to urządzenia, które charakteryzują się doskonałym dopasowaniem do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzieje się tak, ponieważ dają one możliwość samodzielnej konfiguracji, a co za tym idzie, będzie można ustawić parametry w taki sposób, aby mogły w pełni sprawdzać się w konkretnej sieci komputerowej. Zarządzalne switche będą stanowić doskonały wybór w dużych sieciach komputerowych, gdzie niezbędne jest otrzymanie silnego i stabilnego łącza oraz gdzie będzie możliwe szybkie przesyłanie danych, nawet tych większych. 

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: N30116
3 308,18 zł netto
4 069,06 zł brutto

Przełącznik PoE TP-Link TL-SG3452XP posiada 48 portów gigabitowych (PoE) oraz 4 sloty SFP+. Urządzenie jest zarządzalne i obsługuje zaawanasowane funkcje warstwy 2-ej.
• Ilość portów Ethernet 10/100 Mb/s: 0
• Ilość portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s: 48 w tym 48x PoE 802.3af/at
• Ilość portów SFP+: 4
• Budżet mocy: 500 W
• Zarządzalny (L2+)

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Zastosowanie zarządzalnych switchy

Urządzenia tworzące sieci lokalne, które opierają się na połączeniach kablowych, to nic innego jak switche zarządzalne. Dzięki nim w łatwy i szybki sposób będzie można stworzyć taką sieć, która będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno w warunkach domowych, jak i tych bardziej profesjonalnych, np. w przedsiębiorstwach. Przełączniki zarządzalne dają dużą swobodę działania oraz niezależność. Można skonfigurować wiele ustawień, które z łatwością dopasujemy do potrzeb danej sieci komputerowej, dzięki czemu będzie można cieszyć się pełnią możliwości switchy zarządzalnych.
Bardziej rozbudowane, z wieloma portami, przełączniki zarządzalne, będą stanowiły odpowiedni wybór do dużych sieci komputerowych, np. tych, które można spotkać w różnych firmach i przedsiębiorstwach. Do rozwiązań domowych, czyli niewielkich sieci, w pełni sprawdzi się urządzenie z mniejszą ilością portów.

Jaki przełącznik zarządzalny wybrać?

Przed dokonaniem zakupu switcha zarządzalnego, należy w pierwszej kolejności zastanowić się, do jakich celów będzie on używany. W przypadku zakupu takiego urządzenia do prowadzonej firmy warto zakupić switch zarządzalny z wieloma portami, dzięki czemu z łatwością podłączymy wszystkie niezbędne urządzenia, a w razie powiększenia sieci, w dalszym ciągu będzie miejsce na nadprogramowe urządzenia. Co więcej, w takim wypadku najlepiej sprawdzi się switch zarządzalny, który posiada szeroką gamę możliwości konfiguracyjnych, dzięki czemu będzie można osiągnąć jak najlepsze wyniki. W mniejszych miejscach, np. sieciach domowych, w pełni wystarczalne będą urządzenia z podstawowymi opcjami konfiguracyjnymi, gdyż w takich miejscach nie ma potrzeby korzystania z wymyślnych profesjonalnych opcji. Dodatkowo domowe sieci zazwyczaj składają się z niewielu urządzeń, więc w takich przypadkach można postawić na tańsze urządzenia, z kilkoma portami.

Settings

Menu