Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Wzmacniacze LTE

Wzmacniacze LTE do wzmocnienia zasięgu w domu, firmie

W niektórych miejscach, takich jak np. hotele, motele, czy nawet domy jakość sygnału LTE pozostawia wiele do życzenia. Najczęściej może się tak dziać dlatego, że sieć może być przeciążona lub, po prostu, położenie budynku jest niekorzystne. W takich przypadkach warto pamiętać o tym, że istnieje rozwiązanie, które pozwoli zapewnić doskonałą jakość i zasięg LTE, a mowa tu o wzmacniaczach LTE. Urządzenia te, mimo że niepozorne, potrafią precyzyjnie zwracać dużo mocniejszy sygnał, który poprawi jakość korzystania z urządzeń mobilnych. Jeśli budynek wykazuje tendencje do zagłuszania sygnału w telefonach, to warto zainwestować w sprzęt, który pokona barierę wielu pięter lub też grubych ścian i stropów.

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: A6777
3 450,00 zł netto
4 243,50 zł brutto

- Urządzenie przeznaczone dla telefonów/modemów (EGSM,GSM,DCS, WCDMA (3G), LTE) pracuje w paśmie 880-915, 925-960 (EGSM+ GSM); 1710-1785, 1805-1880 (DCS), 1920-1980, 2110-2170 MHz (WCDMA), ,

- Wzmocnienie sygnału LTE w paśmie 900 MHz, 1800 MHz, 2100 MHz.

- Urządzenie spełnia normę ETSI 303 609 wymaganą dla tego typu urządzeń,

- AGC - Automatyczna kontrola zysku,

- ALC - Automatyczna kontrola poziomu sygnału

- MGC- Manualna kontrola zysku,

- Wyświetlacz informujący o sile odbieranego sygnału oraz statusie pracy urządzenia,

- Wzmocnienie sygnału odpowiednie do deklarowanego zasięgu,

- Powierzchnia pokrycia wewnątrz budynku do 500 m2,

- Łatwy montaż (Plug and Play),

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Jaki sprzęt wybrać?

Zanim dokonamy wyboru konkretnego urządzenia, to należy przemyśleć, jaki sprzęt będzie najkorzystniejszy ze względu na swoje parametry. Koniecznie sprawdźmy, jakie pasmo pracy będzie najkorzystniejsze. Należy również wziąć pod uwagę powierzchnię, jaką dysponujemy ‑ nie ma sensu kupować urządzenia z zasięgiem 1200 m2 dla niewielkiego jednorodzinnego domu. Wzmacniacze LTE dostępne w naszej ofercie wzmacniają sygnał LTE w paśmie 900 MHz, 1800 MHz oraz 2100 MHz. Przed dokonaniem zakupów należy upewnić się, czy wszystkie parametry będą zgodne z posiadanym sprzętem, dzięki temu uniknie się rozczarowań i obawy przed nieodpowiednio dobranym sprzętem.

Jeśli już został dokonany wybór konkretnego urządzenia, to następnie trzeba pamiętać o odpowiednim montażu i prawidłowym ustawieniu anten, zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ustawienie zewnętrznej anteny w kierunku stacji bazowej sprawi, że sygnał będzie dużo lepiej przechwytywany. Jeśli powierzchnia budynku jest duża i wielopiętrowa, to warto zainwestować w kilka anten wewnętrznych, które będą równomiernie rozprowadzać sygnał po budynku.

Bezpieczny montaż oraz użytkowanie

Warto pamiętać, że certyfikowany sprzęt daje pewność, iż mamy do czynienia z profesjonalnym wzmacniaczem LTE. Co więcej, również montaż powinien zostać przeprowadzany przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, czyli operatorów sieci, gdyż posiadają oni właśnie takie uprawnienia. Tak zamontowany sprzęt daje gwarancje, że nasze urządzenie nie zakłóci sygnału w sąsiedztwie oraz sieci bazowej, co mogłoby się wiązać nawet z karą pieniężną. Zawsze warto zaopatrywać się w profesjonalny sprzęt, gdyż ten od laików elektroniki, mimo iż często tańszy, może stanowić duże zagrożenie nie tylko dla naszego portfela. W naszym sklepie Alarmhouse.pl znajdziesz wyłącznie sprawdzony i spełniający normy sprzęt, który pozwoli zapewnić najlepszą jakość. Dokonaj pewnego wyboru i postaw na sprawdzoną markę.

Masz jeszcze wątpliwości?

Jeśli po sprawdzeniu wszystkich parametrów dalej masz wątpliwości z dokonaniem wyboru konkretnego sprzętu, to zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem profesjonalistów, który pomoże i rozwieje wszelki wątpliwości na każdym etapie zakupów. Zadzwoń już dzisiaj i ciesz się łatwymi i przyjemnymi zakupami.

Settings

Menu