Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Konektory i złącza

W sytuacjach, kiedy, mimo że posiadamy odpowiedniej jakości sprzęt, internet i zasięg szwankuje, niezbędne jest wtedy zapewnienie sobie wzmocnienia sieci. W takich sytuacjach przydadzą się wzmacniacze i anteny. W celu odpowiedniego podłączenia anteny z modemem konieczne są konektory i złącza, które pozwolą na równomierne i prawidłowe przesyłanie sygnału sieci. Takie rozwiązanie, pod warunkiem, że jest odpowiednio i profesjonalnie podłączone, zapewni, że sygnał nabierze mocy, a co za tym idzie, będzie można prowadzić rozmowy telefoniczne oraz łączyć się z internetem bez żadnych zakłóceń.

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: E83200
24,00 zł netto
29,52 zł brutto

Konektor idealnie sprawdzi się do podłączenia anteny zewnętrznej do modemu GPRS/UMTS/LTE/LTE i pomoże wzmocnić sygnał operatora komórkowego.

Pozwala na podłączenie anteny zewnętrznej do modemu: GPRS/UMTS/LTE,
Lista kompatybilnych urządzeń dostępna w karcie katalogowej.

Kod: E83201
23,60 zł netto
29,03 zł brutto

Konektor idealnie sprawdzi się do podłączenia anteny zewnętrznej do modemu GPRS/UMTS/LTE/LTE i pomoże wzmocnić sygnał operatora komórkowego.

Pozwala na podłączenie anteny zewnętrznej do modemu: GPRS/UMTS/LTE,
Lista kompatybilnych urządzeń dostępna w karcie katalogowej.

Pokazano 1-16 z 21 pozycji

Profesjonalne podłączenie za pomocą konektorów i złącz

Konektory i złącza mają bardzo ważne zadanie. To właśnie one pośredniczą pomiędzy modemem, a anteną, a co za tym idzie, sprawiają, że sygnał może wędrować po pomieszczeniach. Trzeba jednak pamiętać, że odpowiednie zainstalowanie sprzętu, zwiększającego moc sygnału, należy zostawić dla profesjonalistów. Tylko osoby z uprawnieniami mogą się tym zająć. Uprawnienia takie posiadają operatorzy sieci. Znają się oni doskonale na takich przyłączeniach za pomocą konektorów i złączy, więc będzie można mieć pewność, że w sąsiedztwie nie będą występować zagłuszenia sygnałów sieci, czy nawet zakłócenia sieci bazowej. Warto pamiętać, że nie powinno kupować się sprzętów z niepewnych źródeł, a tym samym podłączać je samodzielnie, gdyż może to się wiązać z konsekwencjami finansowymi.

Złącza i konektory - profesjonalny sprzęt

Zawsze, kiedy chce się zakupić sprzęt, który zapewni doskonałą jakość działania, powinno stawiać się na produkty, które cieszą się dobrą opinią i wykonane są z odpowiedniej jakości materiałów. To właśnie stawiając na sprawdzone urządzenia, będziemy w stanie zagwarantować sobie najlepszą jakość posiadanego sprzętu. Warto dbać o to, żeby wszystkie elementy były równie dobre, gdyż taka ciągłość zapewni, że zakupiony sprzęt będzie spełniał swoje zadanie. Konektory i złącza w połączeniu z resztą osprzętu będą stanowiły integralną całość, za pomocą której zasięg w przestrzeni domowej, jak i biurowej będzie cieszył się doskonałą jakością. Wykonywanie połączeń, czy łączenie się z siecią nie będzie stanowiło już wyzwania. Nie będzie trzeba krążyć po posiadanej powierzchni z ręką w górze, w celu złapania zadowalającej jakości sygnału.

Profesjonalna pomoc

Błąkając się po witrynach sklepów, czasem trudno jest znaleźć sprzęt, który będzie najlepszy dla posiadanej powierzchni oraz parametrów urządzeń sieciowych. W takich sytuacjach zachęcamy do wykonania telefonu na naszą infolinię. Z przyjemnością pomożemy i doradzimy w wyborze wszystkich niezbędnych urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Pomożemy od wyboru konektorów i złącz, aż do odpowiednich wzmacniaczy czy anten.

Settings

Menu