Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Transformator video Etrix 1VP-C z wtykiem BNC na kablu

Kod: M16658

• Przesył sygnału wizji z 1 kamery przy pomocy skrętki UTP
• PAL (CVBS) na odległość do 400m,
• HD-TVI, AHD na odległość 200m (dla 720p) oraz 150m (dla 1080p),
• HD-CVI na odegłość do 200m.

Czytaj więcej
13,50 zł netto
16,61 zł brutto
Natychmiastowa wysyłka
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Do porównania0
Opis

Transformator 1VP-C służy do przesyłania sygnału wizyjnego z jednego źródła przy użyciu skrętki komputerowej. Transformator posiada przymocowane kablem złącze BNC, dzięki czemu możliwe jest swobodne ułożenie końcówki BNC. Urządzenie dopasowuje impedancję kabla koncentrycznego (75 Ω) do impedancji przewodu symetrycznego (100 Ω), co zapewnia przesył sygnału wizyjnego poprzez skrętkę komputerową 5 kategorii dla kamer PAL (CVBS) na odległość do 400m, HD-TVI, AHD na odległość 200m (dla 720p) oraz 150m (dla 1080p), HD-CVI na odległość do 200m.

 

Ważne jest, aby połączenie zacisków było wykonane prawidłowo — (+) do (+) i (-) do (-). W innym przypadku wystąpią zakłócenia obrazu.

 

Współczynnik CMRR

Transformator wideo to produkt, który pozwala na zmianę medium transmisyjnego z kabla współosiowego na skrętkę i odwrotnie. Dużym plusem transmisji kablem symetrycznym jest odporność na zakłócenia, dodatkowo niska cena stanowi kolejny atut.
Sygnał przesyłany jest przez dwa przewody, posiadające identyczną impedancję, a co za tym idzie zakłócenia dodające się do obu przewodów są takie same, dzięki czemu z łatwością będzie można je usunąć.

Parametr CMRR (Common Mode Rejection Ratio) to stosunek wartości sygnału błędu na wyjściu niesymetrycznym do wartości zakłócenia na wejściu symetrycznym. Współczynnik może być zmierzony poprzez podanie sygnału zakłócającego (wspólnego) Vz o dużej amplitudzie przy zwartych żyłach kabla symetrycznego, co ma za zadanie zapewnić zerową amplitudę sygnału różnicowego. Najbardziej optymalna sytuacja jest wtedy, gdy na wejściu  transformatora jest 0V, a zmierzoną w warunkach rzeczywistych wartość Vb, podstawiamy do wzoru CMRR=20log(Vb /Vz).

 

Parametr CMRR dla transformatorów wideo Etrix (dla sygnałów o częstotliwości 15kHz do 6MHz) wynosi 60dB. Co znaczy, że tłumią one sygnał wspólny (zakłócenia) 1000 razy.

 

Dane techniczne:

 

Kod produktu

M16658

Rodzaj produktu

Transformator wideo

Marka

Etrix

Model

1VP-C

Parametry wejścia

ilość

1

typ złącza

BNC, na elastycznym przewodzie 

pasmo pracy

0...50 MHz

obsługiwane sygnały i max. rozdzielczość

AHD, HD-CVI, HD-TVI (5 Mpix)

impedancja

75 Ω

Parametry wyjścia

ilość

1

typ złącza

Zaciski śrubowe

impedancja

100 Ω

CMRR

60 dB @ 5 MHz

Temperatura pracy

-10...55°C

Wymiary

15x47x15 mm

 

Czytaj więcej
Szczegóły Produktu
M16658

Arkusz danych

CZAS GWARANCJI
36miesiecy
Recenzje
No comments

Settings

Menu