Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Modulatory

Modulatory HDMI DVB-T, Najwięszy wybór modulatorów do wprowadzenia obrazu ze źródła HDMI do instalacji DVB-T

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: R86104
611,00 zł netto
751,53 zł brutto

Urządzenie to jest modulatorem jednokanałowym tzn. stwarza możliwość podłączenia do niego jednego źródła sygnału oraz zmodulowania go do postaci cyfrowego multipleksu DVB-T. Modulator jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które wejściowy sygnał w rozdzielczości Full HD podany na złącze HDMI moduluje w standardzie DVB-T COFDM. Urządzenie to idealnie zastąpi instalacje bazujące na rozgałęźnikach i przewodach HDMI.Cechy wyróżniające:Prosta instalacja,Idealny do zbiorczych instalacji,Konwersja sygnału z dowolnego źródła HDM,Cyfrowy modulator jednokanałowy DVB-T,

Kod: R86201
1 032,00 zł netto
1 269,36 zł brutto

Modulator jednokanałowy, zapewniający wysoką jakość obrazu dzięki kompresji kodekiem H.264. Umożliwia podłączenia do niego jednego źródła sygnału. Posiada wejścia: HDMI oraz CVBS. Modulator może posłużyć do dystrybucji treści najwyższej jakości w standardzie DVB-T między innymi na odtwarzaczach multimedialnych, rejestratorach DVR, odtwarzaczach Blu-ray, komputerach PC, oraz dekoderach STB. Cechy wyróżniające:Idealne zastosowanie do zbiorczych instalacji np. szkoła, szpital,Prosty montaż,Sygnał cyfrowy wysokiej jakości,Konwersja sygnału z dowolnego źródła HDMI.

Kod: R86211
666,00 zł netto
819,18 zł brutto

Modulator jednokanałowy, zapewniający wysoką jakość obrazu dzięki kompresji kodekiem H.264. Umożliwia podłączenia do niego jednego źródła sygnału. Posiada wejścia: HDMI oraz CVBS. Modulator może posłużyć do dystrybucji treści najwyższej jakości w standardzie DVB-T COFDM między innymi na odtwarzaczach multimedialnych, rejestratorach DVR, odtwarzaczach Blu-ray, komputerach PC, oraz dekoderach STB. Cechy wyróżniające:Kompresja kodekiem H.264 oraz maksymalny bitrate 31 Mbit/s,Prosta instalacja,Sygnał cyfrowy w wysokim standardzie HD,Idealny do zbiorczych instalacji np. szkół, szpitali, hoteli.

Kod: R86602
1 200,00 zł netto
1 476,00 zł brutto

Modulator dwukanałowy zapewniający podłączenie dwóch sygnałów HDMI jednocześnie oraz zmodulowanie ich do postaci jednego cyfrowego multipleksu DVB-T. Posiada wejścia: 2xHDMI oraz port RJ-45, służący do konfiguracji urządzenia. Opcje konfiguracji pozwalają na dodanie strumienia wyjściowego do istniejącej już instalacji DVB-T i zostają wybrane przez administratora lub inwestora.Cechy wyróżniające:Modulator dwukanałowy,Idealne zastosowanie do zbiorczych instalacji np. szkoła, szpital,Prosty montaż,Sygnał cyfrowy wysokiej jakości.

Kod: R86700
586,00 zł netto
720,78 zł brutto

Modulator jednokanałowy, na którego można przesłać zarówno sygnał SD jak i w rozdzielczości FullHD. Posiada wejścia: HDMI oraz RF, które służyć może do sumowania sygnału wyjściowego z innym sygnałem telewizyjnym. Modulator może posłużyć do dystrybucji treści najwyższej jakości w standardzie DVB-T między innymi na odtwarzaczach multimedialnych, rejestratorach DVR, odtwarzaczach Blu-ray, komputerach PC, oraz dekoderach STB.Cechy wyróżniające:Alternatywa dla instalacji bazujących na rozgałęźnikach i przewodach HDMI,Prosta konfiguracja wszystkich parametrów,Maksymalna przepływność strumienia wyjściowego wynieść może 31,68Mbit/s,Idealne zastosowanie w instalacjach zbiorczych.

Kod: R86702
1 585,00 zł netto
1 949,55 zł brutto

Modulator dwukanałowy, na którego można przesłać zarówno sygnał SD jak i w rozdzielczości FullHD. Posiada wejścia: 2xHDMI, 2xA/V (RCA) oraz RF, które służy do sumowania sygnału wyjściowego z innym sygnałem telewizyjnym. Modulator może posłużyć do dystrybucji treści najwyższej jakości w standardzie DVB-T między innymi na odtwarzaczach multimedialnych, rejestratorach DVR, odtwarzaczach Blu-ray, komputerach PC, oraz dekoderach STB.Cechy wyróżniające:Modulator dwukanałowy DVB-T,Idealny do instalacji zbiorczych,Prosta instalacja i konfiguracja,Możliwość podłączenia dwóch źródeł sygnału HDMI oraz zmodulowania ich do postaci dwóch cyfrowych multipleksów DVB-T.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się