Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Modulatory

Modulatory HDMI DVB-T, Najwięszy wybór modulatorów do wprowadzenia obrazu ze źródła HDMI do instalacji DVB-T. Modulatory, to urządzenia, które słyną z tego, że mogą przekształcać sygnał HDMI, który następnie trafia do przewodu koncentrycznego, skąd przesyłany jest do konkretnego odbiornika. Takie rozwiązanie pozwala na oglądanie obrazu oraz odsłuchu dźwięku na wybranych kanałach, we wszystkich telewizorach, które podłączone są do modulatora. W naszym sklepie Alarm House można znaleźć wiele różnych urządzeń tej kategorii, które doskonale sprawdzą się przy przekształcaniu sygnału HDMI. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Czytaj więcej
Filtruj według
Obecnie brak na stanieSold out
Kod: R81611
2 807,00 zł netto
3 452,61 zł brutto
  • odbiór strumienia IP o maksymalnej przepustowości do 200 Mbit/s i konwersja do czterech dowolnych multipleksów DVB-T
  • wprowadzenia sygnału z kamer IP kodowanego w standardzie H.264 i H.265 do instalacji RTV/SAT
  • wybór kanałów oraz filtracja niepotrzebnych usług w strumieniu cyfrowym
  • współpracuje z streamerami IPTV
  • prosty interfejs sterowania
  • funkcja AGC
Kod: R86100
460,00 zł netto
565,80 zł brutto

• Modulator cyfrowy HDMI-DVB-T
• Obsługa HDCP
• Dystrybuowanie sygnału A/V w kablu koncentrycznym
• Sygnał cyfrowy wysokiej jakości w standardzie Full HD (1080p/60 Hz)
• Świetna alternatywa dla splitterów i dziesiątek kabli HDMI
• Niezwykle prosta instalacja i intuicyjna konfiguracja

Kod: R86103
587,00 zł netto
722,01 zł brutto

Urządzenie to jest modulatorem jednokanałowym tzn. stwarza możliwość podłączenia do niego jednego źródła sygnału oraz zmodulowania go do postaci cyfrowego multipleksu DVB-T. Modulator jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które wejściowy sygnał w rozdzielczości Full HD podany na złącze HDMI moduluje w standardzie DVB-T COFDM. Urządzenie to idealnie zastąpi instalacje bazujące na rozgałęźnikach i przewodach HDMI.

Cechy wyróżniające:
Sygnał cyfrowy wysokiej jakości w standardzie HD/SD,
Konwersja sygnału z dowolnego źródła HDMI,
Idealny do zbiorczych instalacji np. w galeriach handlowych,
Prosta instalacja.

Kod: R86104
647,00 zł netto
795,81 zł brutto

Urządzenie to jest modulatorem jednokanałowym tzn. stwarza możliwość podłączenia do niego jednego źródła sygnału oraz zmodulowania go do postaci cyfrowego multipleksu DVB-T. Modulator jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które wejściowy sygnał w rozdzielczości Full HD podany na złącze HDMI moduluje w standardzie DVB-T COFDM. Urządzenie to idealnie zastąpi instalacje bazujące na rozgałęźnikach i przewodach HDMI.Cechy wyróżniające:Prosta instalacja,Idealny do zbiorczych instalacji,Konwersja sygnału z dowolnego źródła HDM,Cyfrowy modulator jednokanałowy DVB-T,

Kod: R86201
1 025,00 zł netto
1 260,75 zł brutto

Modulator jednokanałowy, zapewniający wysoką jakość obrazu dzięki kompresji kodekiem H.264. Umożliwia podłączenia do niego jednego źródła sygnału. Posiada wejścia: HDMI oraz CVBS. Modulator może posłużyć do dystrybucji treści najwyższej jakości w standardzie DVB-T między innymi na odtwarzaczach multimedialnych, rejestratorach DVR, odtwarzaczach Blu-ray, komputerach PC, oraz dekoderach STB. Cechy wyróżniające:Idealne zastosowanie do zbiorczych instalacji np. szkoła, szpital,Prosty montaż,Sygnał cyfrowy wysokiej jakości,Konwersja sygnału z dowolnego źródła HDMI.

Kod: R86211
666,00 zł netto
819,18 zł brutto

Modulator jednokanałowy, zapewniający wysoką jakość obrazu dzięki kompresji kodekiem H.264. Umożliwia podłączenia do niego jednego źródła sygnału. Posiada wejścia: HDMI oraz CVBS. Modulator może posłużyć do dystrybucji treści najwyższej jakości w standardzie DVB-T COFDM między innymi na odtwarzaczach multimedialnych, rejestratorach DVR, odtwarzaczach Blu-ray, komputerach PC, oraz dekoderach STB. Cechy wyróżniające:Kompresja kodekiem H.264 oraz maksymalny bitrate 31 Mbit/s,Prosta instalacja,Sygnał cyfrowy w wysokim standardzie HD,Idealny do zbiorczych instalacji np. szkół, szpitali, hoteli.

Kod: R86700
570,00 zł netto
701,10 zł brutto

Modulator jednokanałowy, na którego można przesłać zarówno sygnał SD jak i w rozdzielczości FullHD. Posiada wejścia: HDMI oraz RF, które służyć może do sumowania sygnału wyjściowego z innym sygnałem telewizyjnym. Modulator może posłużyć do dystrybucji treści najwyższej jakości w standardzie DVB-T między innymi na odtwarzaczach multimedialnych, rejestratorach DVR, odtwarzaczach Blu-ray, komputerach PC, oraz dekoderach STB.Cechy wyróżniające:Alternatywa dla instalacji bazujących na rozgałęźnikach i przewodach HDMI,Prosta konfiguracja wszystkich parametrów,Maksymalna przepływność strumienia wyjściowego wynieść może 31,68Mbit/s,Idealne zastosowanie w instalacjach zbiorczych.

Kod: R86702
1 550,00 zł netto
1 906,50 zł brutto

Modulator dwukanałowy, na którego można przesłać zarówno sygnał SD jak i w rozdzielczości FullHD. Posiada wejścia: 2xHDMI, 2xA/V (RCA) oraz RF, które służy do sumowania sygnału wyjściowego z innym sygnałem telewizyjnym. Modulator może posłużyć do dystrybucji treści najwyższej jakości w standardzie DVB-T między innymi na odtwarzaczach multimedialnych, rejestratorach DVR, odtwarzaczach Blu-ray, komputerach PC, oraz dekoderach STB.Cechy wyróżniające:Modulator dwukanałowy DVB-T,Idealny do instalacji zbiorczych,Prosta instalacja i konfiguracja,Możliwość podłączenia dwóch źródeł sygnału HDMI oraz zmodulowania ich do postaci dwóch cyfrowych multipleksów DVB-T.

Kod: R86704
3 100,00 zł netto
3 813,00 zł brutto

Cechy wyróżniające:
• Modulator czterokanałowy DVB-T,
• Prosta instalacja i konfiguracja,
• Możliwość podłączenia dwóch źródeł sygnału HDMI oraz zmodulowania ich do postaci dwóch cyfrowych multipleksów DVB-T,
• Idealny do instalacji zbiorczych.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się