Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Konektory

Niektóre miejsca z różnych przyczyn, takich jak np. złej topografii, czy nawet zbyt grubych ścian i stropów, mają bardzo słaby, lub nawet znikomy zasięg. Przez to wykonywanie połączeń oraz wysyłanie wiadomości, czy łączenie się z siecią jest niezwykle uciążliwe. Nie oznacza to jednak, że jest się skazanym na słabe połączenie. Dzisiejsza technologia umożliwia, za sprawą odpowiedniego sprzętu elektronicznego, wzmocnienie sygnału sieciowego. Takie rozwiązanie jest w stanie w znaczny sposób poprawić sytuację związaną z zasięgiem. Jednym z elementów służących do podłączenia takiego rozwiązania technologicznego jest konektor. Pozwala on na przyłączenie anteny do modememu, w sytuacjach, gdy potrzebujemy dłuższego kabla.

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: E83200
24,00 zł netto
29,52 zł brutto

Konektor idealnie sprawdzi się do podłączenia anteny zewnętrznej do modemu GPRS/UMTS/LTE/LTE i pomoże wzmocnić sygnał operatora komórkowego.

Pozwala na podłączenie anteny zewnętrznej do modemu: GPRS/UMTS/LTE,
Lista kompatybilnych urządzeń dostępna w karcie katalogowej.

Kod: E83201
23,60 zł netto
29,03 zł brutto

Konektor idealnie sprawdzi się do podłączenia anteny zewnętrznej do modemu GPRS/UMTS/LTE/LTE i pomoże wzmocnić sygnał operatora komórkowego.

Pozwala na podłączenie anteny zewnętrznej do modemu: GPRS/UMTS/LTE,
Lista kompatybilnych urządzeń dostępna w karcie katalogowej.

Pokazano 1-16 z 21 pozycji

Remedium na większych powierzchniach

Często zdarza się, że sygnał jest słaby w całym budynku. Jeśli budowla jest większa, to anteny są porozkładane w różnych odległościach od siebie. Gdy rozmieszczenie to jest znaczne, wtedy różna długość konektorów sprawi, że z pewnością wybierzesz taki, który sprawdzi się doskonale w danym miejscu. W naszym sklepie Alarmhouse.pl oprócz zwykłych krótszych, można znaleźć konektory o długości:

  • 3 m,
  • 5 m,
  • 10 m.

Takie pole manewru pozwoli na jak najlepsze dopasowanie do potrzeb. Dodatkowo w ofercie mamy różne wtyki oraz gniazda, dzięki czemu będzie można mieć pewność, że znajdzie się to, czego się szuka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, zamieszczony tam bogaty asortyment na pewno spełni oczekiwania.

Jaki konektor wybrać?

Przed zakupem należy dokładnie przeanalizować, jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej przy posiadanej antenie i modemie. Dzięki temu będzie można mieć pewność, że towar, który przyjdzie, będzie można od razu podłączyć i tym samym, poprawić jakość odbieranego sygnału przez urządzenia mobilne. Przede wszystkim należy sprawdzić jaki, rodzaj wtyk i gniazd przy konektorze będzie pasował do pozostałego sprzętu, w następnej kolejności należy zastanowić się, jaka długość będzie najlepiej spełniać nasze oczekiwania. Jeśli weźmie się pod uwagę wszystkie te czynniki, z pewnością będzie się zadowolonym z zakupionego sprzętu. Zachęcamy również do sprawdzenia naszego pozostałego asortymentu, w celu jak najlepszego dopasowania sprzętu.

Profesjonalna pomoc przy trudnym wyborze

Często, mimo że pozornie wiemy, jakiego urządzenia potrzebujemy, to jednak jeśli chodzi o szczegóły, bywa, że ma się problem z ich oszacowaniem. Dlatego nasz zespół specjalistów pozostaje do dyspozycji. Z ogromną przyjemnością pomożemy dobrać nie tylko konektory, ale i inne urządzenia, które będą odpowiednio dopasowane i dobrane do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami. Pomożemy na każdym etapie zakupów.

Settings

Menu