Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Kontrolery

Duże sieci komputerowe często potrzebują specjalnych urządzeń, które pozwolą zarządzać nimi w odpowiednie sposób. Dzięki temu będzie można prowadzić, przykładowo, różnego rodzaju analizy. W takich sytuacjach zdecydowanie przydatne są kontrolery systemu. W naszym sklepie można znaleźć urządzenia, które działają w oparciu o system Omada. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w celu wybrania takiego urządzenia, które doskonale sprawdzi się w posiadanej sieci komputerowej. 

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: N2560
392,24 zł netto
482,46 zł brutto
 • Porty: - 2 porty Ethernet 10/100Mb/s
            - 1 port USB 2.0
            - 1 port Micro USB
 • Zasilanie: PoE 802.3af/at PoE lub Micro USB(5V DC/ minimalnie 1A)
 • Wymiary [mm]: 100×98×25
 • Zarządzanie siecią z chmury
 • Najwyższa jakość konstrukcji, wydajny chipset, trwała metalowa obudowa i port USB do automatycznego tworzenia kopii zapasowych,
 • Wygodne zarządzanie siecią za pomocą aplikacji Omada,
 • Wiele opcji logowania do sieci dla gości (Facebook, logowanie przez SMS, system Voucher).
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Centralne zarządzanie

Duże sieci komputerowe składają się z wielu urządzeń. Często ciężko jest panować nad nimi wszystkimi. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się kontroler systemu, który pozwoli na łatwe zarządzanie urządzeniami takimi, jak: punkty dostępowe, przełączniki sieciowe itp. Za pomocą jednego interfejsu możliwe jest w pełni scentralizowane zarządzanie powyższymi urządzeniami. Taka możliwość znacznie ułatwia proces konfigurowania konkretnych odcinków sieci komputerowej.
Urządzenia w naszej ofercie mogą zarządzać nawet 500 urządzeń i 15 000 klientów, a kontroler systemowy nie wymaga komputera czy serwera, gdyż całe zarządzanie może odbywać się poprzez chmurę. Możliwość ta pozwala na zdalne zarządzanie z dowolnego miejsca, co znacznie ułatwia i usprawnia cały proces.

Możliwości kontrolera systemu

Urządzenie, jak zostało to już wcześniej wspomniane, służy do centralnego zarządzania całą siecią. Kontroler systemu umożliwia takie funkcje jak: monitorowanie statystyk ruchu w rzeczywistym czasie, co więcej, możliwa jest analiza pobranych danych, kontroler systemu powala również na uwierzytelnianie gości przy użyciu strony powitalnej, restart i aktualizacja systemu, a także bardzo łatwe skalowanie sieci. Wszystkie te funkcje i możliwości pozwolą na optymalizację i rozwój funkcjonowania firmy.
Panel pozwala na łatwy sposób stałego monitorowania sieci. Co więcej, będzie można sprawdzić przepustowość sieci, a także można łatwo dostać się do dzienników z wszelkimi statystykami.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Produkty, które znajdują się w kategorii Kontrola systemu, cechuje wysoka jakość, przy zachowaniu stosunkowo niskiej ceny. Metalowa obudowa pozwala zapewnić odpowiednią ochronę i trwałość. Wszystkie te cechy sprawiają, że kontrolery systemu stanowią doskonałą inwestycję, dzięki której w łatwy sposób będzie można zarządzać siecią, nie martwiąc się, o koszt, gdyż jest on odpowiednio wyważony.

Settings

Menu