Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Kontrolery

Duże sieci komputerowe często potrzebują specjalnych urządzeń, które pozwolą zarządzać nimi w odpowiednie sposób. Dzięki temu będzie można prowadzić, przykładowo, różnego rodzaju analizy. W takich sytuacjach zdecydowanie przydatne są kontrolery systemu. W naszym sklepie można znaleźć urządzenia, które działają w oparciu o system Omada. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w celu wybrania takiego urządzenia, które doskonale sprawdzi się w posiadanej sieci komputerowej. 

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: N2560
461,45 zł netto
567,58 zł brutto
 • Porty: - 2 porty Ethernet 10/100Mb/s
            - 1 port USB 2.0
            - 1 port Micro USB
 • Zasilanie: PoE 802.3af/at PoE lub Micro USB(5V DC/ minimalnie 1A)
 • Wymiary [mm]: 100×98×25
 • Zarządzanie siecią z chmury
 • Najwyższa jakość konstrukcji, wydajny chipset, trwała metalowa obudowa i port USB do automatycznego tworzenia kopii zapasowych,
 • Wygodne zarządzanie siecią za pomocą aplikacji Omada,
 • Wiele opcji logowania do sieci dla gości (Facebook, logowanie przez SMS, system Voucher).
Kod: N25601
839,29 zł netto
1 032,33 zł brutto

Urządzenie Omada Cloud OC300 służy centralnego zarządzania całą siecią urządzeń z serii EAP. Zapewnia monitorowanie statystyk ruchu w czasie rzeczywistym i ich analize poprzez wbudowane narzędzia wizualizacji danych, uwierzytelnianie gości za pomocą strony powitalnej, aktualizacje i restart systemu oraz łatwe skalowanie sieci, wspomogą zarządzanie siecią WiFi.
Dzięki kontrolerowi można ustawić uwierzytelnianie klientów sieci bezprzewodowej poprzez stronę powitalną.
Parametry techniczne:
Nazwa
Kontroler Omada Cloud OC300
Kod
N25601
Porty
2 porty Ethernet 10/100Mb/s
1 port USB 3.0
Funkcje transmisji bezprzewodowej
Funkcje zarządzania warstwy L3
Multi-SSID
Równoważenie obciążenia pasma
Sterowanie pasmem
WMM
Communication Protocol
Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej
Mapowanie SSID do VLAN
Izolacja AP
Izolacja SSID
Szyfrowanie
Zarządzanie AP
Wykrywanie nieautoryzowanych AP
Wspólna konfiguracja wielu AP
Harmonogram restartu AP
Wspólna aktualizacja firmware'u AP
Zarządzanie pogrupowanymi AP
Włączanie/wyłączanie diod AP
Zarządzanie webowe
Serwer DHCP
Uwierzytelnianie
Strona powitalna
Filtrowanie MAC
Zawartość opakowania
Kontroler Omada Cloud
Skrócona instrukcja instalacji
Wymiary [mm]
294 x 180 x 44
Zasilanie
100-240 V AC 

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Centralne zarządzanie

Duże sieci komputerowe składają się z wielu urządzeń. Często ciężko jest panować nad nimi wszystkimi. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się kontroler systemu, który pozwoli na łatwe zarządzanie urządzeniami takimi, jak: punkty dostępowe, przełączniki sieciowe itp. Za pomocą jednego interfejsu możliwe jest w pełni scentralizowane zarządzanie powyższymi urządzeniami. Taka możliwość znacznie ułatwia proces konfigurowania konkretnych odcinków sieci komputerowej.
Urządzenia w naszej ofercie mogą zarządzać nawet 500 urządzeń i 15 000 klientów, a kontroler systemowy nie wymaga komputera czy serwera, gdyż całe zarządzanie może odbywać się poprzez chmurę. Możliwość ta pozwala na zdalne zarządzanie z dowolnego miejsca, co znacznie ułatwia i usprawnia cały proces.

Możliwości kontrolera systemu

Urządzenie, jak zostało to już wcześniej wspomniane, służy do centralnego zarządzania całą siecią. Kontroler systemu umożliwia takie funkcje jak: monitorowanie statystyk ruchu w rzeczywistym czasie, co więcej, możliwa jest analiza pobranych danych, kontroler systemu powala również na uwierzytelnianie gości przy użyciu strony powitalnej, restart i aktualizacja systemu, a także bardzo łatwe skalowanie sieci. Wszystkie te funkcje i możliwości pozwolą na optymalizację i rozwój funkcjonowania firmy.
Panel pozwala na łatwy sposób stałego monitorowania sieci. Co więcej, będzie można sprawdzić przepustowość sieci, a także można łatwo dostać się do dzienników z wszelkimi statystykami.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Produkty, które znajdują się w kategorii Kontrola systemu, cechuje wysoka jakość, przy zachowaniu stosunkowo niskiej ceny. Metalowa obudowa pozwala zapewnić odpowiednią ochronę i trwałość. Wszystkie te cechy sprawiają, że kontrolery systemu stanowią doskonałą inwestycję, dzięki której w łatwy sposób będzie można zarządzać siecią, nie martwiąc się, o koszt, gdyż jest on odpowiednio wyważony.

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się