Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Koncentryczne z zasilaniem

Przewody koncentryczne zintegrowane z żyłami zasilającymi. Kable koncentryczne z zasilaniem stanowią doskonałe rozwiązanie dla instalacji monitoringowych. Ich budowa sprawia, że można ograniczyć ilość okablowania, co sprawia, że koncentryki z zasilaniem zyskują na popularności. Zakup takiego przewodu koncentrycznego 70 Om z zasilaniem pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, gdyż ograniczamy ilość zużytych materiałów. W pracy instalatora jest to szczególnie ważne, gdyż umożliwia to zastosowanie lepszych stawek.

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: M5997_100
250,00 zł netto
307,50 zł brutto

• Długość przewodu: 100 m
• 6 lat gwarancji
• Powłoka z PE odporna na promieniowanie UV
• Miedziany rdzeń oraz oplot przewodu koncentrycznego
• Żyły zasilające umożliwiające przesyłanie napięcia AC 230 V
• Poprodukcyjna kontrola jakości gotowego wyrobu
• Przewód zgodny ze standardem RG-59
• Znacznik metrowy

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Jakie zastosowania ma przewód koncentryczny z zasilaniem?

Przewód koncentryczny z zasilaniem przede wszystkim dedykowany jest do podłączania kamer zewnętrznych oraz wewnętrznych. W naszej ofercie posiadamy przewody, które dostosowane są do zewnątrz i wewnątrz, dzięki czemu będzie można odpowiednio zbudować sieć monitoringową. Przesył napięcia DC 12 V oraz AC 24 V i AC 230 V możliwy jest dzięki żyłom zasilającym o średnicy 0,5 mm. Takie rozwiązanie pozwala na przesłanie zasilania dla kamer i grzałek w obudowach zewnętrznych.

Jaki przewód koncentryczny z zasilaniem wybrać do wewnątrz?

Niezwykle łatwo rozpoznać kabel dedykowany do zastosowań wewnętrznych, gdyż przede wszystkich, oprócz niewidocznych na pierwszy rzut oka parametrów, posiada inny kolor — biały. To właśnie w taki sposób będzie można szybko odnaleźć takie przewód. Następnie należy koniecznie sprawdzić parametry, klasy palności i zastosowanie. Wszystkie te informacje powinny znajdować się w specyfikacji technicznej każdego urządzenia.

Jaki przewód koncentryczny z zasilaniem do zewnątrz?

W tym przypadku można postąpić analogicznie do przypadku z przewodem koncentrycznym z zasilaniem wewnętrznym. W tym przypadku kabel do zewnątrz będzie miał kolor czarny. W ten sposób będzie można bardzo szybko odnaleźć go w ofercie. Następnie, tak jak w poprzednim przypadku, konieczne jest sprawdzenie parametrów, które będą stanowić jasny sygnał o sposobie zastosowania powyższego zewnętrznego przewodu koncentrycznego z zasilaniem.

Długość przewodów koncentrycznych z zasilaniem

W naszej ofercie obie wersje kabli koncentrycznych z zasilaniem sprzedawane są w rolkach o długości 100 m. Można kupić krótsze odcinki, jednak w tym wypadku konieczne będzie skontaktowanie się z nami telefonicznie bądź mailowo, a następnie przygotujemy odpowiedni odcinek przewodu.

Settings

Menu