Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Narzędzia światłowodowe

Tworzenie instalacji światłowodowych nie byłoby możliwe bez odpowiednich narzędzi, dzięki którym można zarobić i przygotować światłowód oraz go zespawać i połączyć.

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: L5550
33,00 zł netto
40,59 zł brutto

• Spawy mechaniczne do trwałych połączeń włókien światłowodowych bez wykorzystania spawarek
• Doskonałe zastosowanie w instalacjach CCTV opartych na światłowodach
• Dedykowane do włókien światłowodowych o średnicy 250 μm i 900 μm
• Doskonałe do włókien jednomodowych i wielomodowych
• Średnia tłumienność spawów: około 0,15 dB
• Ilość w opakowaniu: 5 sztuk

Kod: L5713
8,00 zł netto
9,84 zł brutto

• Typ złącza: SC/UPC
• Dedykowane do montażu na okrągłych kablach o średnicy 3 mm i kablach płaskich 3x2 mm
• Do zastosowań w instalacjach jednomodowych niezależnie od standardu włókna
• Szybka i prosta instalacja
• Minimalne tłumienie na poziomie: 0,25 dB
• Powtarzalne rezultaty jakości połączęń

Kod: L5714
8,30 zł netto
10,21 zł brutto

• Złącze: SC/APC
• Do montażu na kablach okrągłych o średnicy 3 mm oraz kablach płaskich 3x2 mm
• Do stosowania w instalacjach jednomodowych, w każdym standardzi
• Szybka i łatwa instalacja
• Tłumienie minimalne na poziomie: 0,25 dB
• Powtarzalne rezultaty jakości połączeń

Kod: L5822
620,00 zł netto
762,60 zł brutto

• Pamięć 999 pomiarów
• Praca z falami: 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
• Detektor InGaAS
• Opcja pomiaru poziomu mocy względnego i bezwzględnego
• Zasilanie poprzez akumulatory, które są ładowane poprzez dedykowany zasilacz
• Funkcja automatycznego wyłączania

Pokazano 1-16 z 40 pozycji

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się