Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Akcesoria PoE

Sieci komputerowe charakteryzują się tym, że do ich budowy wykorzystuje się dużą liczbę kabli, najczęściej przy użyciu skrętki czy też kabla Ethernet. Często chcąc zasilić urządzenia poprzez skrętkę, konieczne jest użycie różnego rodzaju akcesoriów PoE, które to umożliwią. Do takich akcesoriów należą między innymi adaptery. To właśnie dzięki nim będzie możliwe podłączenie do zasilania nawet kilku urządzeń, poprzez skrętki.

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: M1896
39,00 zł netto
47,97 zł brutto

Urządzenie umożliwia zasilanie kamer nie obsługujących standardu PoE poprzez urządzenie zgodne ze standardami 802.3af lub 802.3at. Obniża napięcie wejściowe z poziomu 44-57V do wartości 12V.

Zmienia napięcie POE 48V na 12V do kamer IP zasilanych na 12V.

Kod: N9206
11,90 zł netto
14,64 zł brutto

Posiada diodę LED, która sygnalizuje podłączenie zasilacza do adaptera PoE,
Adapter można zastosować samodzielnie do urządzeń obsługujących funkcję: passive PoE lub z odpowiednim zasilaczem do urządzeń pracujących poza standardem PoE np. DC 12 V,
Posiada porty Fast Ethernet.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Możliwości akcesoriów PoE

Produkty, które znajdują się w kategorii akcesoria PoE, umożliwiają łatwe zasilanie poprzez skrętkę, a co więcej, wśród produktów można znaleźć również stabilizatory PoE, dzięki którym będzie można zredukować napięcie lub umożliwią podłączenie kamer, które nie obsługują standardu PoE.

Jak można zauważyć urządzenia, które znajdują się w kategorii akcesoria PoE, pozwalają na bardzo dużo. Tak bogate możliwości dają naprawdę wiele opcji, dzięki czemu nie będzie trzeba kupować kolejnych urządzeń czy też okablowań, w celu zasilania lub podłączenia do sieci komputerowej.

Settings

Menu