Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Rozgałęźniki GSM/LTE

Często, mimo że zadbamy o każdy szczegół w naszej przestrzeni i używamy flagowych marek sprzętów, a dostawcy internetu czy sieci cieszą się bardzo dobrą opinią, bywa, że mamy problem z internetem i połączeniem z siecią. W takim wypadku konieczne jest odnalezienie problemu. Bywa, że jest on nie do przejścia, mowa tu np. o zbyt grubych murach, czy zbyt dużym przeciążeniu sieci. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą akcesoria do wzmacniania sieci wraz z rozgałęźnikami GSM/LTE. Urządzenie to pozwoli rozdzielić wzmocniony sygnał pomiędzy antenami wewnętrznymi, które odpowiednio rozmieszczone, pozwolą cieszyć się doskonałym zasięgiem w każdym pomieszczeniu budynku.

Czytaj więcej
Filtruj według
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Jakie rozgałęźniki wybrać?

Często wydaje się, że wybór tak niewielkiego i niepozornego urządzenia nie powinno stanowić żadnego problemu. Na ogół właśnie tak jest, jednak warto mieć na uwadze, ile anten wewnętrznych jest przewidzianych, lub czy w przyszłości nie będzie ich więcej. Czemu liczba anten jest  tak istotna? Rozgałęźniki są dostępne w kilku wersjach w zależności od liczby wejść na podłączenie anten. Dzięki temu, nawet jeśli posiada się kilka anten, to wystarczy jeden rozgałęźnik. W naszym sklepie można znaleźć:

  • rozgałęźniki dwudrożne,
  • rozgałęźniki trójdrożne,
  • rozgałęźniki czterodrożne.

Co więcej, jeśli anteny oddalone są w znacznej odległości od siebie, można dodatkowo w tej kategorii znaleźć odgałęźniki. Ich zadaniem jest równomierne przekazywanie  i stopniowanie tłumienia sygnału. Takie rozwiązanie pomoże utrzymać dobrą jakość sygnału, nawet gdy anteny są znacznie od siebie oddalone. Taki sprzęt może być szczególnie przydatny w biurach o dużej powierzchni, czy hotelach.
Warto również zaopatrzyć się w ochronnik przeciwprzepięciowy, który będzie stanowił ochronę przeciw zniszczeniom związanym z wyładowaniami atmosferycznymi. Podczas burz w kablach mogą wystąpić przepięcia, które mogą uszkodzić urządzenia elektroniczne, co ciekawe mogą wystąpić one nawet w promieniu 1,5 km od miejsca wyładowania. Wystające ponad budynek anteny, często stanowią punkt wyładowań. Warto zatem zapewnić sobie,  że sprzęt nie ulegnie zniszczeniu w sezonie burz.

Bezpieczeństwo i skuteczność przede wszystkim!

Można zauważyć, że aby zoptymalizować funkcjonowanie rozgałęźników GSM/LTE warto zaopatrzyć się w odgałęźniki i ochronniki. Dzięki temu nie tylko poprawimy jakość sygnału, ale również będziemy mogli mieć pewność, że sprzęt się nie zniszczy, ani nie będzie stanowił zagrożenia podczas burz i towarzyszącym im wyładowań atmosferycznym.

Pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu

Jeśli podczas zakupów towarzyszą Ci ciągłe wątpliwości i niepewność, to skontaktuj się z naszymi fachowcami. Z przyjemnością udzielą profesjonalnych rad oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapoznaj się z naszym asortymentem już dziś i kup rozgałęźniki dwudrożne, trójdrożne lub czterodrożne oraz odgałęźniki i ochronniki przeciwprzepięciowe. Zapewnij w swoim domu najlepszy zasięg i ciesz się niezawodnością w każdym momencie. Sprawdź już teraz - Alarmhouse.pl

Settings

Menu