Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Akcesoria

Ludzie ceniący bezpieczeństwo na pewno docenią to, co daje system kontroli wejścia. Takie systemy mają za zadanie automatycznie blokować drzwi po ich zamknięciu i następnie odblokowywać się, dopiero gdy przykładowo użyjemy do tego specjalnej karty, breloka, kodu lub po prostu ktoś otworzy nam je zdalnie. Takie rozwiązanie jest coraz częściej stosowane na nowoczesnych osiedlach. Do systemów KD należą również różnego rodzaju akcesoria, które będą stanowić dopełnienie. Może się wydawać, że ta kategoria nie stanowi żadnych istotnych urządzeń, lecz prawda jest zgoła inna. 

Czytaj więcej
Filtruj według
Kod: G77253
394,00 zł netto
484,62 zł brutto

Sterownik drzwi przystosowany do współpracy z systemem kontroli dostępu i wideodomofonami IP Hikvision.
• Współpraca z kontrolą dostępu Hikvision
• Współpraca ze stacjami wideodomofonu IP
• Interfejsy komunikacyjne: RS-485 oraz Wiegand
• Wyjście przekaźnikowe: NO, NC, COM
• Wyjście pożarowe

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Szeroki wybór akcesoriów kontroli dostępu

W kategorii akcesoria systemu kontroli dostępu można znaleźć takie urządzenia jak przyciski wyjścia. Dzięki nim będzie można zwolnić blokadę, a co za tym idzie, będzie możliwe opuszczenie danego miejsca w określonym czasie, po naciśnięciu przycisku. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne przy furtkach na osiedlach. Co więcej, w kategorii znajdują się również przyciski ewakuacyjne, które będą mogły odblokowywać drzwi ewakuacyjne. Dodatkowo kategoria ta oferuje taki produkt jak sterownik do drzwi.

Jak można zauważyć, produkty te są niezwykle ważne i każdy system powinien zawierać takie właśnie produkty z kategorii akcesoria kontroli dostępu.

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się