Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Patchcord wielomodowy PC-015D 2xSC/UPC-2xLC/UPC, duplex OM2 2 mm 5 m

Kod: L31155

• Patchcord typu duplex
• Złącza: 2x SC/UPC-2x LC/UPC
• Typ: włókna wielomodowe
• Standard włókien: OM2
• Długość: 5 m

Czytaj więcej
26,70 zł netto

(26,70 zł szt)

32,84 zł brutto
(32,84 zł szt)
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Ulubione0
Do porównania0
Add to wishlist
Opis

Wielomodowy patchcord PC-015D to dwa kable światłowodowe o długości 5 metrów. Kable te zakończone są z obu stron dwoma złączami optycznymi — z jednej strony SC/UPC, a z drugiej LC/UPC. Złącza LC i SC są najpopularniejszymi złączami ze względu na prosty montaż (połączenie zatrzaskowe).

 

Patchcord PC-015D posiada włókno światłowodowe wielomodowe OM2. Rozwiązanie takie zapewnia pełną kompatybilność oraz możliwość wykonywania odpowiednich spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Tłumienie światłowodu wynosi około 3,5 dB/km przy fali o długości 850 nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy wzmocniony jest włóknem aramidowym, a także posiada osłonę wykonaną z PVC.

 

Dane techniczne:

Kod produktu

L31155

Rodzaj produktu

Patchcord

Typ

Duplex

Typ włókna

Wielomodowe

Typ złącza A

SC/UPC

Typ złącza B

LC/UPC

Standard włókna

OM2

Marka

Ultimode

Nazwa

PC-015D

Długość

5 m

Tłumienność wtrąceniowa

złącze A

<0,25 dB (A1, A2)

złącze B

<0,25 dB (B1,B2)

 

 

Czytaj więcej
Szczegóły Produktu
L31155
Recenzje
No comments

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się