Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Moduł światłowodowy ULTIMODE SFP-205/3G SC - jedno włókno jednomodowe do 20 km.

Kod: L1417

Moduł optyczny serii ULTIMODE zgodny ze standardem SFP to moduł konwertujący sygnał elektryczny na sygnał światłowodowy. Współpracuje z jednym światłowodem jednomodowym. Umożliwia to wykorzystana technika WDM, tzw. zwielokrotnienia fali, które polega na transmisji niezależnych sygnałów na różnych długościach fal za pomocą jednego światłowodu, co znacznie obniża koszty instalacji. Sygnał przesyłany jest z prędkością 1,25 Gb/s. Maksymalny zasięg transmisji to 20 kilometrów.

Transmisja typu WDM wykorzysująca 1 włókno światłowodowe,
Włókno jednomodowe,
Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm,
Prędkość transmisji: do 1,25 Gb/s,
Max. dystans transmisji: do 20 km,
Typ złącza optycznego: SC.,
Kompatybilny z urządzeniami Ultimode, TP-LINK i innymi.

Czytaj więcej
64,00 zł netto

(64,00 zł szt)

78,72 zł brutto
(78,72 zł szt)
Natychmiastowa wysyłka
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Ulubione0
Do porównania0
Add to wishlist
Szczegóły Produktu
L1417
Recenzje
No comments

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się