Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Patchcord jednomodowy PC-511S2 SC-SC, simplex, G.657A1 2mm 5 m

Kod: L32114

• Złącza: 1x SC/PC-1x SC/PC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 5 m
• Średnica: 2 mm
• Niewielka tłumienność

Czytaj więcej
10,50 zł netto

(10,50 zł szt)

12,92 zł brutto
(12,92 zł szt)
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Ulubione0
Do porównania0
Add to wishlist
Opis

Jednomodowy patchcord PC-511S2 to 5 metrowy odcinek kabla światłowodowego. Patchcord zakończony jest z obu stron pojedynczym złączem SC. Złącze to jest jednym z popularniejszych, ze względu na prosty zatrzaskowy montaż. Dodatkowo, prostokątny przekrój poprzeczny pozwala na gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję.

 

Dane techniczne:

Kod produktu

L32114

Rodzaj produktu

Patchcord

Typ

Simplex

Typ włókna

Jednomodowe

Typ złącza A

SC/UPC

Typ złącza B

SC/UPC

Standard włókna

G.657A1

Marka

Ultimode

Nazwa

PC-511S2

Długość

5 m

Tłumienność wtrąceniowa (IL)

złącze A

<0,25 (A)

złącze B

<0,25 (B)

 

Czytaj więcej
Szczegóły Produktu
L32114
Recenzje
No comments

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się