Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Pigtail jednomodowy ULTIMODE PG-55S, 1xLC, G.652D 1m

Kod: L3555
Cechy wyróżniające:
  • jedno złącze LC
  • jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Czytaj więcej
4,80 zł netto
5,90 zł brutto
Natychmiastowa wysyłka
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Ulubione0
Do porównania0
Add to wishlist
Opis

Pigtail ULTIMODE PG-55S to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony z jednej strony złączem LC.

Pigtail ULTIMODE PG-55S to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z jednej strony jednym złączem LC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych. Złącze jest miniaturyzacją złącza SC o wymiarach złącza RJ-45.
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w pigtailach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Włókna światłowodowe zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D są obecnie jednymi z najlepszych jednomodowych standardowych włókien na rynku. Przed wprowadzeniem zalecenia G.652.D systemy optyczne ze względu na wysokie tłumienie mogły mogły pracować w trzech oknach transmisyjnych (I okno: 850nm, II okno: 1310nm, III okno: 1550nm). Systemy optyczne oparte na włóknach z obniżonym pikiem wodnym mogą pracować w całym paśmie od 1280nm - 1650nm.
Cechy wyróżniające:
  • jedno złącze LC
  • jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Parametry techniczne:
Nazwa: ULTIMODE PG-55S
Kod: L3555
Długość: 1 m
Typ włókna: 1x jednomodowe, 9/125
Typ złącza: LC
Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,25
Tłumienność odbiciowa [dB]: > 50
Czytaj więcej
Szczegóły Produktu
L3555
Recenzje
No comments

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się