Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Patchcord jednomodowy PC-555D1 LC-LC, duplex, G.657A1 2mm 1m niebieski

Kod: L34551B
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x LC/PC - 2 LC/PC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
  • długość: 1 m
  • niska tłumienność
  • kolor: niebieski
Czytaj więcej
21,00 zł netto

(21,00 zł szt)

25,83 zł brutto
(25,83 zł szt)
Natychmiastowa wysyłka
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Ulubione0
Do porównania0
Add to wishlist
Opis

Patchcord ULTIMODE PC-555D1 to dwa jednomodowe kable światłowodowe o długości 1 metra zakończone obustronnie złączami LC/PC.

Patchcord ULTIMODE PC-555D1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron podwójnym złączem LC/PC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych.
Patchcord w kolorze niebieskim. Dostępny również w kolorach: zielonym L34551G oraz czerwonym L34551R. Kolorowe patchcordy pozwalają na estetyczną realizację połączeń światłowodowych w szafach, skrzynkach i przełącznicach.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Wykorzystane włókno jednomodowe w standardzie G.657A1 cechuje mniejszy w stosunku do włókien w standardzie G.652D promień gięcia. Dzięki temu pigatile i patchcordy bazujące na tych włóknach sprawdzają się lepiej w instalacjach o ograniczonej ilości miejsca (mniejsze ryzyko uszkodzenia włókna).
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x LC/PC - 2 LC/PC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
  • długość: 1 m
  • niska tłumienność
  • kolor: niebieski
Parametry techniczne:
Nazwa: ULTIMODE PC-555D1
Kod: L34551B
Długość: 1 m
Typ włókna: 1x jednomodowy, 9/125
Typ złączy: LC/PC (A1/A2) LC/PC (B1/B2)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,25 < 0,25 
Tłumienność odbiciowa [dB]: >50 > 50
Czytaj więcej
Szczegóły Produktu
L34551B
Recenzje
No comments

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się