Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Patchcord jednomodowy PC-555D1 LC-LC, duplex, G.657A1 2mm 5m

Kod: L34555

• Złącza: 2x LC/PC-2 LC/PC
• Jedno włókno jednomodowe: G.657A1
• Długość: 5 m
• Niewielka tłumienność

Czytaj więcej
26,00 zł netto

(26,00 zł szt)

31,98 zł brutto
(31,98 zł szt)
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Ulubione0
Do porównania0
Add to wishlist
Opis

Patchcord Ultimode PC-555D1 to jednomodowy odcinek kabla światłowodowego o długości 5 m. Kabel jest zakończony z obu stron złączem LC/PC. Złącza te są jednym z popularniejszych rozwiązań, ze względu na łatwość montażu oraz ze względu na możliwość gęstego rozmieszczenie portów optycznych.

 

Ultimode to marka patchcordów, która cechuje się bardzo niską tłumiennością oraz ferrulą o wysokiej jakości. Każdy z patchcordów przechodzi szereg testów, związanych z kontrolą jakości.

Włókno jednomodowe w standardzie G.657A1 wyróżnia mniejszy (w stosunku do włókien w standardie G.652D) promień gięcia. Takie rozwiązanie sprawdza się lepiej w instalacjach z ograniczoną ilością miejsca.

 

Dane techniczne:

Kod produktu

L34555

Rodzaj produktu

Patchcord

Typ

Duplex

Typ włókna

Jednomodowe

Typ złącza A

LC/APC

Typ złącza B

LC/APC

Standard włókna

G.657A1

Nazwa

PC-522S1

Długość

5 m

Tłumienność wtrąceniowa (IL)

złącze A

<0,25 dB (A1, A2)

złącze B

<0,25 dB (B1, B2)

 

 

 

Czytaj więcej
Szczegóły Produktu
L34555
Recenzje
No comments

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się