Click for more products.
No produts were found.
Porównaj

Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-523 SC/APC-FC/APC, simplex G.652D 1m

Kod: L3223
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC/APC - 1x FC/APC
  • jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Czytaj więcej
21,70 zł netto
26,69 zł brutto
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Do porównania0
Opis

Patchcord ULTIMODE PC-523 to odcinek kabla światłowodowego jednomodowego o długości 1 metra zakończony złączami SC/APC oraz FC/APC.

Złącza FC zapewniają stabilne, zabezpieczone przez gwintowaną metalową tuleję, połączenie. Dzięki niej nawet przypadkowe, silne szarpnięcie za światłowód nie powoduje wysunięcia się złącza z gniazda. Złącze to jest popularne w instalacjach telewizyjnych bazujących na medium światłowodowym. Złącze SC natomiast to najbardziej popularny typ złącza w instalacjach FTTH. Patchcord znajdzie więc zastosowanie przy podłączaniu urządzeń takich, jak nadajniki, czy odbiorniki optyczne do torów światłowodowych.
Złącza typu APC posiadają wypolerowane czoło ferruli pod kątem 8 stopni co korzystnie wpływa na ich reflektancję.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w pachtcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Włókna światłowodowe zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D są obecnie jednymi z najlepszych jednomodowych standardowych włókien na rynku. Przed wprowadzeniem zalecenia G.652.D systemy optyczne ze względu na wysokie tłumienie mogły mogły pracować w trzech oknach transmisyjnych (I okno: 850nm, II okno: 1310nm, III okno: 1550nm). Systemy optyczne oparte na włóknach z obniżonym pikiem wodnym mogą pracować w całym paśmie od 1280nm - 1650nm.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC/APC - 1x FC/APC
  • jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Parametry techniczne
Nazwa: ULTIMODE PC-523
Kod: L3223
Długość: 1 m
Typ włókna: 1x jednomodowy, 9/125
Typ złączy: SC/APC (A) FC/APC (B)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,25 < 0,25
Tłumienność odbiciowa [dB]: > 50 > 50
Czytaj więcej
Szczegóły Produktu
L3223
Recenzje
No comments

Settings

Menu