Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-355D 2xLC-2xLC, duplex OM3 1,5m

Kod: L3355
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x LC - 2x LC,
  • dwa włókna wielomodowe OM3 50/125,
  • długość - 1,5m,
  • niska tłumienność.
Czytaj więcej
20,40 zł netto

(20,40 zł szt)

25,09 zł brutto
(25,09 zł szt)
Natychmiastowa wysyłka
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Ulubione0
Do porównania0
Add to wishlist
Opis
Patchcord ULTIMODE PC-355D to odcinek kabla światłowodowego wielomodowego o długości 1,5 metra zakończony obustronnie złączami LC duplex.
Patchcord ULTIMODE PC-355D to odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron złączem LC duplex. Złącza LC ze względu na rozmiar umożliwiają gęste "upakowanie" portów optycznych. Złącze jest miniaturyzacją złącza typu SC.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
W kablu zostały zastosowane włókna wielomodowe OM3 50/125 - najpopularniejsze obecnie włókna wielomodowe zapewniające poprawną pracę w I i II oknie transmisyjnym (850 i 1310 nm). Tłumienie nie przekracza 3,5 dB/km w I oknie transmisyjnym oraz 1,5dB/km w II oknie transmisyjnym. Standard OM3 zapewnia większą przepustowość danych na większych odległościach w stosunku do swoich poprzedników. Transmisja z prędkością 10Gbps możliwa jest na dystansie do 550m, a wyższe prędkości, takie jak 40Gbps czy 100Gbps są osiągalne na 100 metrach (standardy OM1 i OM2 nie umożliwiają tak szybkich transmisji).
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x LC - 2x LC,
  • dwa włókna wielomodowe OM3 50/125,
  • długość - 1,5m,
  • niska tłumienność.
Parametry techniczne:
Nazwa: ULTIMODE PC-355D
Kod: L3355
Długość: 1,5 m
Typ włókna: 2x wielomodowy OM3 50/125
Typ złączy: 2x LC (A) 2x LC (B)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,25 < 0,25
Czytaj więcej
Szczegóły Produktu
L3355
Recenzje
No comments

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się