Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione
Patchcord jednomodowy PC-522S1 SC/APC-SC/APC, simplex, G.657A1 2mm 1m czerwony

Patchcord jednomodowy PC-522S1 SC/APC-SC/APC, simplex, G.657A1 2mm 1m czerwony

Kod: L32221R


Patchcord ULTIMODE PC-522S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony obustronnie złączami SC/APC.
Patchcord ULTIMODE PC-522S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra i średnicy 2 mm. Kabel zakończony jest z obydwu stron jednym złączem SC/APC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcord w kolorze czerwonym. Dostępny również w kolorach: zielonym L32221G oraz niebieskim L32221B. Kolorowe patchcordy pozwalają na estetyczną realizację połączeń światłowodowych w szafach, skrzynkach i przełącznicach.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Wykorzystane włókno jednomodowe w standardzie G.657A1 cechuje mniejszy w stosunku do włókien w standardzie G.652D promień gięcia. Dzięki temu pigatile i patchcordy bazujące na tych włóknach sprawdzają się lepiej w instalacjach o ograniczonej ilości miejsca (mniejsze ryzyko uszkodzenia włókna).
Cechy wyróżniające:
złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
długość: 1 m
średnica: 2 mm
niska tłumienność
kolor: czerwony
Parametry techniczne:
Nazwa:
ULTIMODE PC-522S1
Kod:
L32221R
Długość:
1 m
Typ włókna:
1x jednomodowy, 9/125
Typ złączy:
SC/APC (A)
SC/APC (B)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:
< 0,25
< 0,25 
Tłumienność odbiciowa [dB]:
>60
> 60

Czytaj więcej
10,40 zł netto

(10,40 zł szt)

12,79 zł brutto
(12,79 zł szt)
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Ulubione0
Do porównania0
Add to wishlist
Szczegóły Produktu
L32221R
Recenzje
No comments

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się