Click for more products.
No produts were found.
PorównajUlubione

Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-511S SC-SC, simplex, G.652D 0,5m

Kod: L321105
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC - 1x SC
  • jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 0,5m
  • niska tłumienność
Czytaj więcej
8,50 zł netto

(8,50 zł szt)

10,46 zł brutto
(10,46 zł szt)
Natychmiastowa wysyłka
 

Sprawdzony sprzęt polskiej dystrybucji

 

Natychmiastowa wysyłka

 

Wsparcie techniczne do zakupionych produktów

Ulubione0
Do porównania0
Add to wishlist
Opis

Patchcord ULTIMODE PC-511S to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 0,5 metra zakończony obustronnie złączami SC.

Patchcord ULTIMODE PC-511S to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 0,5 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron jednym złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC - 1x SC
  • jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 0,5m
  • niska tłumienność
Parametry techniczne:
Nazwa: ULTIMODE PC-511S
Kod: L321105
Długość: 0,5 m
Typ włókna: 1x jednomodowy, 9/125
Typ złączy: SC (A) SC (B)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,25 < 0,25 
Tłumienność odbiciowa [dB]: > 50 > 50
Czytaj więcej
Szczegóły Produktu
L321105
Recenzje
No comments

Home

Settings

Menu

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się